Privatumo politika

1. Bendrinės nuostatos

Ši skiltis yra svetainės gerosbakterijos.lt privatumo politika.
Skiltyje duomenų operatoriumi nurodyta MB ZOEPROBIO, įm.k .: 305661923, Kauno g. 3A, LT-01314 Vilnius, kontaktinio telefono nr. +370 62608186, el. pašto adresas: duomenuapsauga@gerosbakterijos.lt vykdydamas Duomenų valdytojo funkcijas – saugo ir tvarko vartotojo duomenis.

2. Kokie asmens duomenys renkami?

 • Jūsų pateikta informacija: gyvenamoji vieta (adresas), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.
 • Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).

3. Kur naudojama jūsų informacija?

Informaciją naudojama šiais tikslais:

 • Jūsų registracijai svetainėje, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.
 • Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.
 • Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.

4. Kam galime atskleisti jūsų duomenis?

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais:

 • Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

5. Kaip saugoma Jūsų informacija?

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

6. Jūsų teisės.

Kiekvienas vartotojas turi teisę:

 • Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą.
 • Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis.
 • Kreiptis su prašymu panaikinti visus asmens duomenis.

Su prašymu ar esant kitiems klausimas galite kreiptis telefonu +370 655 77789 arba el. paštu: info@gerosbakterijos.lt

7. Kam naudojami slapukai?

Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

8. Informacija apie naudojamus slapukus.

Siekiant pagerinti Jūsų patirtį lankantis Svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto Svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę lankytojams. Apsilankę interneto Svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Svetainėje naudojame šiuos Slapukus:

Slapukas Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
Techniniai svetainės slapukai
Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti PHPSESSID Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas Įeinant į puslapį Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus ID numeris
Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Pixel slapukai:
Interneto svetainės lankytojų apskaitos skaitiklis _ga Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Pirmo įėjimo į puslapį metu 2 metai Unikalus ID numeris
Interneto svetainės lankytojų apskaitos skaitiklis _gid Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Įėjimo į puslapį metu Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus ID numeris
  0
  Jūsų krepšelis tuščias!

  Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių prekių.

  Naršyti produktus
  Krepšelis