Pirkimo sąlygos

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes gerosbakterijos.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir MB ZOEPROBIO, įm.k.: 305661923, Kauno g. 3A, LT-01314 Vilnius (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šiomis Taisyklėmis.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

2. PREKIŲ ĮSIGIJIMAS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJĖ

2.1. Išsirinkite prekes, įdėkite jas į krepšelį bei spauskite “Pirkti dabar”.

2.2. Užsiregistruokite arba apsipirkite kaip svečias.

2.3. Užpildykite arba patvirtinkite savo kontaktinius duomenis.

2.4. Pasirinkite Jums priimtiną pristatymo bei apmokėjimo būdą.

2.5. Patikrinkite ar užsakymas bei kontaktinė informacija yra teisingi ir patvirtinkite užsakymą.

3. PREKIŲ KAINOS, TERMINAI IR ATSISKAITYMO BŪDAI

3.1. Prekių kainos nurodytos eurais.

3.2. gerosbakterijos.lt elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.

3.3. Galimi šie atsiskaitymo būdai:

3.3.1. Atsiskaitymas naudojantis paysera.com sistema bei pastarosios teikiamais mokėjimo būdais.

3.3.2. Atsiskaitymas naudojantis Stripe sistema

4. PRISTATYMO SĄLYGOS

4.1. Gerosbakterijos.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis DPD kurjerių, DPD paštomatų (Pabaltijo šalyse), OMNIVA ir LP EXPRESS paštomatų paslaugomis.

4.2. Apmokėjimo metu pasirinkite tinkamą saugų apmokėjimo būdą – Paysera sistemą.

4.3. Pardavėjas išsiunčia prekes Pirkėjui per 1-2 d.d. po gauto apmokėjimo. Šis terminas yra preliminarus ir netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo terminus ir kitas sąlygas.

4.4. Pasirinkus paštomato paslaugą, pagal pirkėjo adresą yra parenkamas artimiausias paštomatas, į kurį ir bus pristatytos prekės. Kai prekės atvyks į paštomatą, pirkėjas bus informuotas el. paštu.

4.5. Pasirinkus DPD kurjerį, prekės pristatomos tiesiai į jūsų nurodytą namų ar biuro adresą. Tokiu atveju, pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjeris ir informuos pristatymo laiką.

4.6. Pristatome į užsienį, pristatymo tarifai skiriasi nuo šalies.

4.7. Jeigu turite specialių su pristatymu susijusių pageidavimų ar klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 62608186 arba el. paštu info@gerosbakterijos.lt  prieš užsakant prekes!

5. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

5.1. Norint grąžinti zoeprobio.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes reikia žinoti:

5.1.1.Būtina informuoti mus el. paštu info@gerosbakterijos.lt (nurodykite užsakymo numerį, grąžinimo priežastis ir grąžintinų prekių sąrašą) per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo datos.

5.1.2. Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

5.1.3. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.;

5.1.4. Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

5.2. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

5.2.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

5.2.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

5.2.3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

5.2.4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

6. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

6.1. Mes garantuojame:

6.1.1. gerosbakterijos.lt elektroninėje parduotuvėje Pirkėjo pateiktų asmeninių duomenų (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kt.) saugumą.

6.1.2. Asmeninė informacija bus panaudota tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti.

6.1.3. Asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo.

6.1.4. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus panaudota tik pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti išskyrus LR įstatymais reglamentuojamus atvejus.

6.2. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB ZOEPROBIO, įm.k.: 305661923, Kauno g. 3A, LT-01314 Vilnius kontaktinio telefono nr. +370 62608186, el. pašto adresas: duomenuapsauga@gerosbakterijos.lt

7. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

7.1. Pirkėjas, norėdamas įsigyti gerosbakterijos.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes, privalo perskaityti pirkimo taisykles ir sąlygas;

7.2. Mokėjimo informacijos skiltyje patvirtinti, kad su taisyklėmis ir sąlygomis susipažino.

8. PIRKĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

8.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes gerosbakterijos.lt elektroninėje parduotuvėse bei įsipareigoja laikytis šių pirkimo – pardavimo taisyklių.

8.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti gerosbakterijos.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių (žiūrėti 4 skyrių).

8.3. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai gerosbakterijos.lt. elektroninės parduotuvės administraciją el. paštu info@gerosbakterijos.lt.

8.4. Pasikeitus Pirkėjo registracijos formoje pateiktiems duomenims, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

8.5. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Jis privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.

8.6. Pirkėjas, naudodamasis gerosbakterijos.lt. elektronine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.

9. PARDAVĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

9.1. Pirkėjui sąmoningai ar nesąmoningai kenkiant ar mėginant pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ir/arba pažeidžiant savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis gerosbakterijos.lt. elektronine parduotuve, išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

9.2. Esant nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga “force majeure”) ir kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

9.3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

9.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

9.5. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

10. ATSAKOMYBĖ

10.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

10.2. Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugumą ir perdavimo tretiesiems asmenims atveju po to sekantys trečiųjų šalių veiksmai elektroninėje parduotuvėje, pasinaudojant perduotais duomenimis, tampa Pirkėjo atsakomybe.

10.3. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis elektronine parduotuve.

10.4. Jei Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

11. PRIVATUMO POLITIKA TAISYKLĖS 

MB Zoeprobio neparduos, nepirks, nepateiks, nesikeis ir jokiu kitu būdu neatskleis sąskaitos ar operacijos duomenų, ar Kortelės turėtojo asmeninės informacijos niekam, išskyrus Visa / Mastercard ar atsakydamas pagal galiojančius vyriausybės reikalavimus.

11. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Svetainė gerosbakterijos.lt yra administruojama bei prižiūrima įmonės MB Zoeprobio registruota adresu Kauno g. 3A, Vilnius, 01314, Lietuva remiantis Lietuvos respublikos įstatymais.

    0
    Jūsų krepšelis tuščias!

    Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių prekių.

    Naršyti produktus
    Krepšelis